Vítejte na novém webu Českého statistického úřadu! Děkujeme vám za zpětnou vazbu.

Přejít k obsahu

Přehled ocenění ČSÚ v roce 2015

  • V prosinci 2015 se projekt Českého statistického úřadu Minisčítání 2015 umístil na 3. místě v kategorii Cena odborné poroty Eduína 2015. Tuto cenu uděluje obecně prospěšná společnost EDUin projektům za inovace ve vzdělávání. Minisčítání uspělo v konkurenci 67 dalších projektů.
  • ČSÚ získal v září 2015 speciální ocenění v soutěži Otevřeno x Zavřeno - tvůrci webu Infoprovsechny.cz odměnili Český statistický úřad za proaktivní přístup a snahu odpovědět tazatelům nad rámec povinnosti a v souladu se zákonem o svobodném přístupu k informacím.
  • Časopis Českého statistického úřadu Statistika&My zvítězil v dubnu 2015 v kategorii Nejlepší časopis a noviny státní správy ve 13. ročníku profesní soutěže Zlatý středník, která hodnotí firemní periodické i neperiodické tiskoviny, určené k reprezentaci společnosti, prezentaci výrobků a služeb vůči zákazníkům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům.
  • Ve druhém ročníku soutěže Fénix content marketing v kategorii Časopisy státní správy, veřejného a neziskového sektoru obsadil v březnu 2015 časopis ČSÚ Statistika&My po loňském prvenství druhé místo.